Prečítajte si 

Ako sa ku nám dostanete

Milí hostia,

náš penzión sa nachádza na ulici Kutnohorská č. 1, Banská Štiavnica (GPS súradnice 48.46149584626511, 18.890464499981302). Jediná cesta, ktorá vedie k nášmu penziónu je cez Námestie Svätej Trojice . Do centra mesta prichádzate ulicou Andreja Kmeťa následné pred  kostolom Svätej Kataríny odbočíte vpravo na ulicu Námestie Svätej Trojice a pokračujete rovno až na koniec námestia ( obrázok 3 a 4 ). Na konci námestia odbočíte na druhej odbočke vľavo ( obrázok 5 )a táto cesta ( obrázok 6 + 7 ) Vás dovedie priamo k nášmu penziónu.

Pozrite si naše

IZBY

Vitajte

Penzión BlackM

Penzión Black M sa nachádza na konci severného cípu Námestia Svätej Trojice, hneď za štôlňou Cherubín, v bývalom učiteľskom ústave postavenom pred viac ako 100 rokmi v Banskej Štiavnici .

Banská Štiavnica je mimochodom zapísaná na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Len pár minút od nášho penziónu sa nachádza jedno s najkrajších tajchov ( jazier ) v Banskej Štiavnici a to Veľká Vodárenská. 

Starý zámok sa nachádza doslova pár metrov od penziónu.

Komfortne zariadený penzión v centre Banskej Štiavnice uspokojí svojim vybavením aj náročných hostí. Ubytovanie  poskytujeme v  izbách  ŠTANDARD (dvojposteľová izba) a CLASSIC  (trojposteľová izba).  Každá izba ŠTANDARD a CLASSIK  má svoju kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Ďalej poskytujeme ubytovanie  v  RODINNÝCH  IZBÁCH  (2+2) alebo (3 +2)  a v RODINNEJ  IZBE MAX  (3 + 2 + 2).  Každá rodinná izba má jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Maximálna kapacita penziónu je 36 lôžok.

Izby ŠTANDARD a CLASSIK majú TV so satelitnými programami. Na izbách je mini bar za poplatok podľa aktuálneho cenníka  a kávový a čajový set zdarma.

V spoločných priestoroch je k dispozícii WiFi pripojenie. V penzióne je k dispozícii Lobby bar. Pre ubytovaných hostí ponúkame kontinentálne raňajky v cene  8€ . V lete máme v prevádzke aj letnú terasu a ohnisko na opekanie.

V našom penzióne poskytujeme zasadačku až pre 40 osôb vhodnú pre rôzne oslavy, prezentácie a školenia,  ktorá je vybavená dataprojektorom a  ozvučením.

  • Detská postieľka k dispozícii na požiadanie do izieb na 1 poschodí.
  • Na požiadanie vystavíme ubytovací poukaz pre zamestnávateľa . Do poukazu vieme zahrnúť aj konzumáciu s ktorej kolvek našej reštaurácii

Rekreačné poukazy

Rekreačný poukaz je príspevok zamestnávateľa na rekreáciu zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov.

Ubytujte sa u nás výhodnejšie. Vďaka príspevku Vášho zamestnávateľa môžete ušetriť až 55 % (max. 275 €) z ceny pobytu. Využite Váš poukaz v našom penzióne a užite si nezabudnuteľné chvíle spolu s vašimi blízkymi v Banskej Štiavnici.  Tešíme sa na Vás.

Akceptujeme pobytové karty týchto spoločností: 

CES ePlatby (Gusto Karta) 

• Benefit Management (Benefit Plus)

• Doxx – Stravné lístky (rekre karta Doxx)

• Edenred Slovakia (Edenred Dovolenka)

• Up Slovensko (systém Up Rekrea)

• GGFS (Callio karta)

  • V prípade záujmu je možné za poplatok  doobjednať  prekvapenie  ktoré  Vás bude čakať
  • pri príchode na izbu   :  prosseco , ovocná alebo syrová misa prípade čokoládové pralinky .

Hotelový servis

07:00 do 15:00

v celom objekte

Wi-Fi pripojenie

1

podlažie

Nefajčiarske

miestnosti

Predaj

hygienických a doplnkových

potrieb na recepcii

Vstup povolený

Domácim zvieratám

(Len malé plemená za poplatok)

Objednávanie

Taxi

Bezplatné

požičiavanie žehličky

300 m

Potraviny

300 m

Banka

300 m

Bankomat

Špeciálna
AKCIA

Každý jeden ubytovaný hosť nad dve noci  dostáva voucher na zľavu 5€ za pobyt, ktorý môže využiť v našich  reštaurácii alebo pizérii. ( kupón nie je možné použiť na donášku a v lobbi bare penziónu  )

Komfortné

IZBY

CHUTNÉ

RAŇAJKY

Penzión BLACK M

Otvorené

Sme otvorení každý deň. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Lokalita

Nachádzame sa na konci severného cípu Námestia Svätej Trojice.

Zákazníci

Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste a preto sa neustále snažíme skvalitňovať naše služby.