Vašu vernosť si vážime

ZA PRAVIDELNÉ NÁKUPY VÁS ODMENÍME

Čím viac u nás nakúpite, tím väčšiu zľavu získate. Hodnoty vašich nákupov sčítame na vašom vernostnom konte. Podľa výšky vášho vernostného konta vám systém priradí vernostný status. Vernostné statusy sú 3 a to bronze, silver, alebo gold. Status bronze znamená 5%, silver 10% a gold 15 % zľavu na každý nákup u nás.

Ako sa môžete zapojiť?

1. Zaregistrujte sa

pred prvou objednávkou donášky sa nezabudnite registrovať. Registráciu urobíte kliknutím na tento link https://blackm.ikelp.com/registracia, alebo naskenujte QR kód svojím telefónom. Registrovať sa môžete i pomocou svojho facebook profilu.

2. Nezabudnite byť prihlásený

pred každou objednávkou sa presvedčte, že ste prihlásený, aby sme uskutočnený nákup pripočítali k vášmu vernostnému účtu. Prihlásiť sa môžete pomocou tlačidla “prihlásiť” na našej donáškovej stránke.

3. Zažiadajte si o vernostnú kartu

s vernostnou kartou získate vyšší vernostný status rýchlejšie. Vďaka karte sa vám budú načítať aj obraty uskutočnene na našej prevádzke. Stačí ju len pri platení predložiť obsluhe. Zažiadať o kartu môžete osobne na našej prevádzke.

Ako získate svoje výhody?

5% zľava

Bronzový status

Bronzový status získate, pokiaľ súčet vašich nákupov dosiahne čiastky aspoň 200 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každú ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 5%*.

10% zľava

Strieborný status

Strieborný status získate akonáhle súčet vašich nákupov presiahne čiastku 400 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každou ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 10%*.

15% zľava

Zlatý status

Zlatý status získate, akonáhle súčet vašich nákup presiahne čiastku 600 € v období 24 mesiacov od registrácie. Od tejto chvíle vám bude na každú ďalšiu objednávku účtovaná zľava vo výške 15%*.

* pre udržanie získaného vernostného statusu je potreba, aby registrovaný užívateľ uskutočnil aspoň jeden nákup v minimálnej hodnote 20 € v priebehu 3 kalendárnych mesiacov od získania vernostného statusu.